Haber

Ferhat Murat: Hakan Fidan’a dokunan İsrail’in ağzıyla konuşuyor

Saynur Tezel’in sunumuyla dün akşam Haber Global ekranlarında Kayıt Altında programı yayınlandı.

Siyasi iletişimci Ferhat Murat programa yorumcu olarak konuk oldu.

Murat, muhalefetin Hakan Fidan ile ilgili sözleri hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

“Hakan Fidan’a dokunursanız Kandil ve İsrail’in ağzıyla konuşursunuz”

Geçtiğimiz günlerde Hakan Fidan’ın Mossad’ı rezil ettiği bilgisini paylaşan Murat, MİT Başkanı Fidan’a neden dokunulmaması gerektiğini dile getirdi.

Son olarak Ferhat Murat’ın sözleri, “Şimdi bunlarda Hakan Fidan’a dokunuyorsan Kandil lehçesiyle konuşuyorsun, İsrail lehçesiyle konuşuyorsun, ABD lehçesiyle konuşuyorsun.”şeklinde sona erdi.

“İstihbarat dünyasında Mossad’ı tırnak içinde rezil ediyor”

Ferhat Murat’ın dikkat çeken açıklamaları şöyle:

15 Temmuz’dan sonra İçişleri Bakanlığımız, Milli İstihbarat Teşkilatımız ve Emniyet Müdürlüğümüz çok değerli görevler ifa ediyor. Dikkat ettiyseniz muhalefet sistematik olarak önce Süleyman Soylu’yu hedef alıyordu. Şimdi Hakan Fidan’ı farklı bir yere koyuyorlar. En son yaşananlardan birini anlatayım, Mossad Türkiye’ye gelen Afrika kökenli öğrencilerle iletişime geçiyor. MİT bunu tespit ediyor. 1.5 yıl boyunca Mossad ile olan bağlar kayıt altına alınır ve yanlış bilgilerle Mossad manipüle edilir. Kaydedilen bu görüntüler daha sonra Al Jazeera ile ilgili bir belgesel olarak yayınlanıyor. Yani istihbarat dünyasında alıntılarla Mossad’ı rezil ediyor. Şimdi bunların üzerine Hakan Fidan’a dokunursan Kandil lehçesiyle konuşursun, İsrail lehçesiyle konuşursun, ABD lehçesiyle konuşursun.

haber-nurdagi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu