Yaşam

Can Yaman: Bazı insanlar beni kötü adam gibi gösteriyor

Netflix’te yayınlanacak ‘Viola’ dizisi için İtalya’da kamera karşısına geçen oyuncu Can Yaman, dizinin tanıtımını sosyal medya hesabından yayınladı. Yaman, tanıtım görseli altında durumuyla ilgili hayranlarına açıklama yaptı.

Yaman, “Viyola 1 çok tatlıydı ama 2.si muhteşem olacak! Her gün elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz ve bu yüzden sık sık strese giriyoruz. Hayranlarıma vakit ayıramadığım için üzgünüm. Set gece saat 1’de bitiyor ve insanlar fotoğraf çekmek için dışarıda beni bekliyor “Yorgunum ve ertesi gün yine çok erken kalkıyorum, bu yüzden fotoğraf çekmek için duramıyorum ve sadece ‘merhaba’ diyemiyorum. Bazı insanlar beni kötü adam gibi gösteriyor. Gerçekten üzgünüm” dedi.

‘BAZEN VÜCUDUM AĞRIDAN TİTRİYOR’

Yaman konuşmasına şu sözlerle devam etti:

“Günün 24 saati güçle dolu bir çocuk olmadığımı ve yenilmez olmadığımı hatırlatmak isterim. Orta sırada bedenim acıdan titriyor ve sonraki günler için dinlenmeye ve konsantrasyona ihtiyaç duyuyor. Çünkü set bittiğinde bitti, iş orada bitmiyor, geri dönüp ertesi gün çalışıyorum ve sabah 4’te yatıyorum, varlığını ve sevgini her zaman takdir ediyorum ama anlamalısın ki ‘Hayır’ dediğimde benim de hakkım var. sebeplerden dolayı. Ancak yüzde 90 oranında onların taleplerini yerine getirmekten vazgeçtim. Fırsat bulamadığım yüzde 10’luk süre için suçlanmak istemiyorum…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu